PRO VÁSO NÁSCENYSPOLUPRÁCEAKTUALITYNAPIŠTE NÁMKONTAKTYFAQ GB icon

Rychlý kontakt

at [email protected]
tel Tel.: +420 773_ 826 319
fax Fax : +420 515_ 544 413


Objednávky

at [email protected]


Eurologos ve světě

Mapa poboček Eurologos

Co přináší zkušenosti

Logo 33 let skupiny Eurologos

O nás

Eurologos-Brno je první pobočkou společnosti Eurologos Group na českém trhu. Naším posláním je poskytovat kvalitní jazykové a překladatelské služby, díky nimž budou Vaše texty srozumitelné po celém světě. A nejen to – kromě samotných překladů vytváříme i webové stránky, přizpůsobujeme software místním kulturním podmínkám, a to vše k Vaší spokojenosti.

V naší pobočce se specializujeme na překlady z cizích jazyků do češtiny. Záměr je zřejmý – jen v případě, kdy překládáme do naší rodné řeči v rodné zemi a jsme s jazykem v dennodenním kontaktu, můžeme produkovat texty ve špičkové kvalitě.

Díky rozsáhlé síti poboček Eurologos po celém světě jsme pak schopni zajistit překlady z češtiny do cizích jazyků a mezi cizími jazyky navzájem – a to vše za rozumnou cenu.

Spolupracujeme s odborníky z různých oblastí, díky nimž jsou Vaše texty důkladně zpracovány po jazykové i věcné stránce.

Na přání zákazníka vytváříme překladové paměti, díky jejichž využívání jsou rozsáhlejší texty terminologicky sjednocené a doba jejich zpracování se zkracuje. Tím je také možné individuálně snížit cenu překladů v případě, kdy se větší části textu shodují s částmi již obsaženými v překladových pamětech.

Naším cílem pro rok 2016 je přesvědčit Vás o vysoké kvalitě našich služeb a být Vám vždy k dispozici.

Aktuálně

Abychom našim zákazníkům mohli poskytnout ještě lepší služby v ještě větším rozsahu, hledáme překladatele a tlumočníky pro rozšíření našich řad.
Pokud máte zájem s námi spolupracovat, vyplňte prosím tento dotazník.


Rychlá kalkulace

Ceny zde vypočítané mají pouze orientační charakter. Formulář počítá pouze jazy- kové kombinace zahrnující češtinu.
Minimální rozsah překladu je 250 slov.

Z jazyka:
Do jazyka:
Zdrojových slov:
nebo
Normostran:
Zhotovení do 48 hod:
Odborný text:

Pro cenu ostatních jazykových kombinací nás kontaktujte na [email protected]